Tři nealkoholická biovína Opia - se slevou 24 %

Tři nealkoholická biovína Opia - se slevou 24 %
Vyzkoušejte francouzská nealkoholická biovína řady Opia, a to v setu tří lahví obsahujícího Organic BLANC, ROUGE a šumivé MOUSSEUX BLANC.

Na pohled zaujme svým jasně žlutým odstínem. Ve vůni dominuje aroma bílého ovoce. Chuťově je Opia Blanc Chardonnay harmonická a velmi kulatá. Zpracování hroznů prochází vždy přímým lisováním, pasterizací, bez fermentace.

Víno rubínové barvy typické pro odrůdu Cabernet Sauvignon. V nose ucítíte sytou vůni červeného ovoce. Na jazyku příjemnou chuť obohacenou jemnými tříslovinami.

Tento lehký, nealkoholický šumivý nápoj z hroznů odrůdy Chardonnay je zahalený do zlatožlutého odstínu. V nose je cítit bílé ovocné aroma. Chuť je velmi čerstvá s jemnými bublinkami.

Více o vínu Ópia Organic
Dealkoholizované víno a jeho široký výběr, ktorý najdete v našem portfóliu garantuje 0% obsah alkoholu, díky čemuž si vysloužilo i tzv. Halal certifikát. Každé jedno naše nealkoholické víno obsahuje 3 – 6x méně kalorií než klasické alkoholické víno a je bez přidaného řepného cukru.
Použitý proces dealkoholizace garantuje zachování struktury a vlastností vína. Chuť i vůně vína a přirozené antioxidanty zůstávají zachovány. Nealko vína linie Ópia, která prezentujeme, splňují Vegan i Bio kvalitu.
Studie americké asociace pro výzkum srdečních onemocnění (American Heart Association) dokazuje, že červené víno s 0% obsahom alkoholu snižuje krevní tlak (systolický i diastolický) efektivněji než červené víno alkoholické. Každodenní konzumace tohoto typu nealkoholického vína je lékaři považována za prevenci nízké až mírné hypertenze, srdečních a cévních onemocnění a náhlé mozkové příhody.

Tři nealkoholická biovína Opia - se slevou 24 %


Set tří lahví jedinečného organického vína řady Ópia bez alkoholu.

Cena za kus: 
539.00

Základní informace


Niche Wine
Kde nás najdete
Niche Group s.r.o.
Grecenova 6
Bratislava
851 01
Hodnocení: