Jarní detox restartuje přirozenou imunitu

Očista těla zbavuje lidský organismus většiny nemocí. Tělo bez toxických látek a patogenních nánosů pak spolehlivě odolává nákaze i pandemii.

Zjara vše ožívá a pokud právě v tomto čase podpoříš samovolné očistné mechanismy svého těla, odpadnou ti zbytečné starosti o zdraví. Lidské tělo, pokud je čisté a správně krmené, disponuje dokonalými obrannými mechanismy. Proto jsme ti sestavili osmičku jednoduchých akcí, které hravě zvládneš, aniž bys tomu musel/a věnovat celé dny. Prostředky, které budeš potřebovat, jsou prověřené staletími praxe. Jak tedy začít?


1. Propláchni se pitím - detoxikační čaj a čistá voda

Využij současný “koronavirový” pobyt v domácím prostředí ve svůj prospěch. Začni pravidelným popíjením bylinkového čaje, který tě naprosto přirozeným způsobem pročistí. Obsahuje například kopřivu, která společně s dalšími rostlinami podporuje vylučování jedů z těla. Podle návodu si připrav detoxikační čaj třeba do termosky a pak ho během dne užívej po doušcích. Během celé kůry dbej i na dostatečný přísun čisté vody, která pomůže detoxem uvolňované svinstvo vyplavit z těla pryč.


2. Nalož se do detoxikační vany a přisyp epsomskou sůl

Jarní detox významně urychlíš minerální koupelí. Napusť si vanu a nasyp to dní dostatečné množství epsomské soli. Lidská kůže je totiž vysoce porézní a síran hořečnatý čili epsomská sůl vycucne z tvého těla běžnou osmózou všechny nežádoucí soli společně s nebezpečnými toxiny. Během koupele si přes kůži zároveň doplníš minerály. Kilovka epsomské soli ti vystačí na několik detoxikačních lázní, které tě navíc zrelaxují a uvolní zatuhlé svaly.


3. Chroupej antibiotickou chlorellu jako kosmonaut

Jednobuněčná sladkovodní řasa chlorella roste i u nás doma. V padesátých letech minulého století se třeboňští vědci podíleli na projektu jejího využití jako superpotraviny při letech do vesmíru. Zobáním chlorelly dodáš svému tělu většinu vitamínů a minerálů včetně proteinů. Pokud se naučíš zajídat každé jídlo chlorellou, zlepší se ti trávení, protože řasa obsahuje i enzymy. Zelený chlorofyl zase funguje jako přirozené antibiotikum. Dokonce se po něm budeš lépe opalovat a odpadne ti mazání UV faktory. Kromě toho na sebe chlorella váže těžké kovy a čistí střeva jako kominická štětka. Při jejím užívání pamatuj na pití dostatečného množství čisté vody a připrav se na zvýšení fyzické kondice, imunity, sexuálního libida i schopnosti přemýšlet.


  • Česká chlorella vypěstovaná v Čechách tě vyživí, detoxikuje a zásobí kvalitní bílkovinou. 

4. Kurkuma potírá záněty a zpevňuje nervy

Do každodenního vaření zařaď kurkumu. Jeji účinná složka kurkumin přispívá k vylučování žluči a posiluje tím játra. Funguje též jako antioxidant, zlepšuje respirační zdraví, má protizánětlivé účinky a snižuje hladinu škodlivého cholesterolu v krvi a cévách. Starší lidé ocení vliv kurkumy na zdraví kostí a kloubů. Nejnovější výzkumy rovněž prokázaly blahodárný vliv tohoto koření na nervový systém a duševní rovnováhu. Nákupem kurkumy v síti My Fair Landia stejně jako zbytku detoxikační osmičky přispěješ 2,5 % z ceny na dobročinný projekt.


  • Všestranné koření kurkuma proti bacilům rošíří tobě a tvé rodině imunitu i kuchařské obzory. Je vhodná k luštěninám, na vajíčka, drůbeží maso, ryby, rýži i do polévek.

5. Ostropestřecový olej posilní játra

Tento olej se získává z bodláku známého jako ostropestřec mariánský. Nejen že skvěle chutná, ale navíc čistí a regeneruje játra. Pokud si ho začneš přidávat do salátů, třeba do bramborového, detoxikuješ se velice příjemným způsobem. Jeho využití k masážním účelům je rovněž možné a pokožka se ti odmění zlepšenou kvalitou.


6 . Červená řepa pročistí žlučník, žíly i střeva

Hodně lidí si špatnou životosprávou ucpává žlučník. Naštěstí se dají žlučovody stejně jako každá jiná trubka v těle pročistit. Spolehlivým prostředkem je šťáva z červené řepy, která potěší i střeva. Zlepšuje se po ní trávení a vyprazdňování, rozpouští se žilní tromby a lépe se obnovují poškozené buňky. Kromě toho má řepa i antirevmatické účinky. Co se chuti týče, není to sice žádná hitparáda, ale sklenička denně významně přispěje k celkové detoxikaci těla.


7. Je to simulant, dejte mu klystýr!

Známý výjev ze Švejka ti pomůže překonat zbytečné obavy z klystýru. Střeva v těle plní stejnou funkci jako kanalizace ve městě a jako hlavní vylučovací orgán vyžadují pravidelnou údžbu. Zaberou plochu fotbalového hřiště, a kdo si je vyčistí průplachem, má vyřešeno 80 % z celkového úklidu těla a získává spolehlivou imunitu před patogeny. Čistá střeva tvoří základ detoxikace a okamžitě se tím ulevuje všem dalším vylučovacím orgánům - játrům, ledvinám a dokonce i plicím. Než se pustíš do svého prvního klystýru, nastuduj si správný postup třeba od ruského léčitele G. P. Malachova v jeho knize Totální detoxikace.


  • Praktická zdravotní pomůcka zvaná irigátor slouží k očistě střev.

8. Žijeme v době jedové?

Druhý díl knižního bestselleru Doba jedová 2 tě sice nedetoxikuje, za to si uděláš obrázek, jakému jídlu a léčebným metodám se vyplatí vyhnout. Publikaci napsala česká fyzioložka Hana Strunecká s toxikologem Jiřím Patočkou. Jako renomovaní odborníci srozumitelným způsobem upozorňují laickou veřejnost na nekalé praktiky některých firem a institucí a také na to, že zodpovědnost za svůj život a zdraví má každý ve svých rukou. Autoři neopomněli ani odpověď na diskutabilní očkování.


  • Četbou knihy Doba jedová 2 se ti otevřou oči a křivka tvého zdraví začne strmě stoupat.

Nabídky jsou platné do 25. dubna 2020 nebo do vyprodání zásob. Přejeme ti hodně úspěchů při jarní očistě a stálé zdraví bez virů a podobných elementů.

Blog autor
Autor

Provádím Stráží a dodávám Textové lahůdky.